Interiérové dvere


 

Dvere dodávame v dvoch variantách:

  1. s voštinovou výplňou fóliované.Tieto dvere sa vyznačujú priaznivou cenou,ale sú menej mechanicky odolné voči nárazom a poškriabaniu.Pre lepšiu povrchovú odolnosť je možné tieto dvere dodať aj s CPL povrchom /laminát/ kde sa dvere a zárubňa stávajú odolnejšie voči vonkajším mechanickým vplyvom.
  2. s DTD výplňou /dutinková drevotrieska/ a CPL povrchom. Tieto dvere majú výbornú mechanickú odolnosť voči nárazom a prerazeniu a v kombinácii s laminátovým povrchom sú ideálne aj do náročného prostredia ako sú kancelárie..

Dvere a zárubne dodávame v týchto prevedeniach:

fólia

laminát

prírodná dyha

plné masívne drevo

KOMPLETNÝ CENNÍK VŠETKÝCH TYPOV INTERIÉROVÝCH DVERÍ

Samozrejmosťou sú služby ako dovoz a vynosenie na miesto montáže, osadenie zárubní , dodanie a namontovanie kovania prípadne iných doplnkov ku dverám, dorezávanie parketových líšt,osadenie prechodových líšt alebo akrylátovanie špár.V Prípade záujmu vieme dodať aj kovanie.Kovania dodávame od renomovaných výrobcov ako sú napríklad Rosetti, Otero alebo Tupai,ktoré nám dodávajú firmy Metalia a.s a MP-kovania. Pri kúpe kovania na dvere od nás máte montáž tohto kovania ZDARMA.

Nemáte možnosť alebo chuť demontovať staré zárubne? Aj na toto máme riešenie a tým je OBKLAD KOVOVEJ ZÁRUBNE,ktorá spočíva v prekrytí pôvodnej zárubne novou drevenou obložkovou zárubňou so zachovaním pôvodného rozmeru dverí.

Akciové typy dverí nájdete v ponuke AKCIE alebo po kliknutí na link: http://windoor-interier.sk/akcie/

akcia centurion 2016 1 akcia centurion 2016 2 akcia voster 1 akcia voster 2

V ponuke výhodný set /dvere+zárubňa+kľučka/ Inteso,ktoré patria k najkvalitnejším na trhu so zárukou 20 rokov!

Inteso letak