Ako si objednať


1.    vybrať si výrobok podľa ponuky.Telefonicky,osobne alebo e-mailom poslať konkrétnu požiadavku vrátane rozmerov /pri interiérových dverách uviesť typ dverí,typ povrchovej úpravy,výšku,šírku stavebného otvoru + hrúbku steny.
Pri vstavaných skriniach ponúkame možnosť naceniť si skriňu z pohodlia Vášho domova a použiť náš KONFIGURÁTOR.Cena skrine je vrátane montáže /Nezahŕňa dovoz a vynosenie/.
Cenová ponuka na interiérové dvere a kuchynské linky Vám bude odoslaná obratom v čo najskoršom čase.

 

2.    telefonicky 0903 53 53 82 alebo e-mailom  windoor.interier@gmail.com overiť prípadné otázky a neštandardné prevedenia

3.    Po akceptovaní cenovej ponuky sa telefonicky alebo e-mailom dohodne termín osobného stretnutia v našej prevádzke,kde si vyberiete drevodekor, farbu, prípadne iné doplnky z fyzických vzoriek a katalógov. V prípade záujmu môžme my prísť na miesto realizácie so vzorkami a zameranie urobiť za Vás.Výjazd k zákazníkovi,zameranie,konzultácia a doprava je spoplatnená sumou 20€,ktorá sa v prípade objednávky odpočíta z ceny.

4.    Úhrada diela je možná zálohovo z dohodnutej ceny realizácie,alebo je možnosť zálohy 100% a zákazník získava 5% zľavu na celé zmluvné dielo vrátane montážnych prác.

5.    určí sa termín dodania a montáže

6.    doplatok dohodnutej ceny sa  uskutoční v po dodaní výrobku a realizácii všetkých montážnych prác.